آموزش نصب دوربین وای فای – سیمکارتی با اپلیکیشن CamHi

دسته‌بندی‌هاlogoنام محصول را جستجو کنید… خانه » آموزش » آموزش نصب دوربین وای فای – سیمکارتی با اپلیکیشن CamHiآموزش نصب دوربین وای فای – سیمکارتی با اپلیکیشن CamHiاچ دی تک آموزش آگوست 2, 2018 10:07 ق.ظمزایا و مشخصات دوربین وای فای

سیم کارت خور wh1020 : آموزش نصب دوربین وای فای⦁ بدون نیاز به کابل کشی⦁ کیفیت HD با دوربین 2 مگاپیکسل⦁ قابلیت انتقال تصویر توسط اینترنت 3G و 4G سیم کارت⦁ دارای نرم افزار کنترلی بر روی موبایل و تبلت بر روی سیستم عامل های ios و android⦁ قابلیت ساپورت MICRO SD CARD تا 32 گیگ⦁ مجهز به سیستم مادون قرمز و دید در شب⦁ قابلیت ذخیره سازی بر روی موبایل⦁ دارای قابلیت motion detectionنحوه جاگذاری سیم کارت داخل دوربین : آموزش نصب دوربین وای فای⦁ ابتدا کلاهک روی دوربین را مطابق شکل زیر باز کنید:⦁ سیمکارت را مطابق شکل زیر جاگذاری نمایید.*به نحوه قرار گرفتن سیمکارت توجه کنید.نحوه راه اندازی دوربین :1. جهت راه اندازی دوربین در ابتدا نرم افزار CAMHI را از طریق google play و یا appstore و یا لینک زیر (برای سیستم آندرویید) دانلود و نصب نمایید.http://a.app.qq.com/o/simple.jsp?pkgname=com.hichipو همچنین میتوانید از طریق کد QR – اپلیکشن همراه مربوطه رو دانلود نمایید2.سیم کارت و کارت حافظه را در جهت صحیح و در حالت خاموش دستگاه درون دوربین قرار دهید. از کارکرد اینترنت سیم کارت اطمینان حاصل نمایید.3. در ابتدا توسط کوشی خود به WIFI دوربین که با گزینه MIFI مشخص شده است متصل شوید. پسورد 1234567890 را درج نمایید.

1234567890 را درج نمایید.وارد نرم افزار CAMHI شده و در صفحه اول بروی گزینه add camera کلیک نمایید.4. سپس گزینه search camera from LAN را انتخاب کنید .5.همانطور که مشاهده میفرمایید سریال دوربین شناسایی شده و برروی آن کلیک نمایید: آموزش نصب دوربین وای فای6. اکنون ببروی گزینه √ کلیک نمایید تا همانند تصویر زیر سریال دوربین برروی گوشی شما اضافه شود. (پسورد دیفالت دوربین admin می باشد)7. دوربین برروی گوشی شما اد شده و آنلاین می باشد. ارتباط شما در این لحظه به صورت دایرکت از طریق وایفای خود دوربین می باشد. در صورتی که سیم کارت داخل دوربین اینرتنت فعال داشته باشد شما از طریق اینترنت و به صورت p2p امکان اتصال به دوربین را نیز خواهید داشت.8.برای تغییر پسورد دوربین میتوانید وارد تنظیمات دوربین شده و از منوی CHANGE PASSWORD اقدام کنید.درقسمت old password پسورد قبلی (دیفالت admin می باشد) و در دو قسمت بعد پسوردهای جدید را وارد نمایید9. برای تغییر تنظیمات رکورد یا ضبط تصویر از منوی RECORDING SCHEDULE استفاده نمایید. گزینه record files duration تعیین کننده زمان تکه های ضبط شده برروی مموری می باشد.10. برای مشاهده ویدیوهای ضبظ شده برروی مموری کارت، در صفحه اول نرم افزار مطابق تصویر زیر برروی گزینه video کلیک نمایید. برروی گزینه local رفته و ویدیوهای ضبط شده را مشاهده نمایید.

امیتتان را با امنیت تامین می کنیم

الکتروگستربوشهر

Electrogostar
ارسال دیدگاه