روش شبکه کردن دستگاه دی وی آر ایجی گارد روی تلفن همراه با نرم افزار xmeye

چگونه دوربین مداربسته خود را بر روی تلفن همراه Android خود تنظیم کنید؟

در زیر یک راهنمای سریع در مورد چگونگی راه اندازی نرم افزار دوربین مدار بسته XMeye در تلفن همراه Android خود آورده شده است. XMeye نرم افزاری است که سیستم های استاندارد دوربین مدار بسته ایجی گارد EG GARD از آن استفاده می کنند.

1) به فروشگاه googlePlay بروید و عبارت “xmeye” را جستجو کنید

2) xmeye را از فروشگاه Play نصب کنید

3) پس از نصب ، xmeye را باز کنید ، یک صفحه ورود به سیستم نشان داده می شود. در پایین ، در قسمت “راه های دیگر ورود” روی “ورود محلی” کلیک

4) در بالا سمت چپ ، روی دکمه plus کلیک کنید تا سیستم دوربین مدار بسته خود را اضافه کنید.

5) پنجره جدیدی باز می شود ، در اینجا می توانید پیکربندی سیستم دوربین مداربسته خود را وارد کنید. اگر از این جزئیات مطمئن نیستید ، لطفاً برای کمک با AMCO تماس بگیرید.

نام دستگاهنام دستگاهی را برای توصیف سیستم دوربین مدار بسته وارد کنید (به عنوان مثال صفحه اصلی)
شماره سریالشناسه سریال اتصال Cloud
پیشرفتهاین را علامت بزنید تا در صورت نیاز نام کاربری و رمز ورود را وارد کنید.
DDNSاگر می خواهید اطلاعات DDNS/NOIP را وارد کنید یا با استفاده از IP متصل شوید این کادر را علامت بزنید.

5) پنجره جدیدی باز می شود ، در اینجا می توانید پیکربندی سیستم دوربین مداربسته خود را وارد کنید. اگر از این جزئیات مطمئن نیستید ، لطفاً برای کمک با AMrrrrrrréCO تماس بگیرید.نام دستگاهنام دستگاهی را برای توصیف سیستم دوربین مدار بسته وارد کنید (به عنوان مثال صفحه اصلی)شماره سریالشناسه سریال اتصال Cloudپیشرفتهاین را علامت بزنید تا در صورت نیاز نام کاربری و رمز ورود را وارد کنید.DDNSاگر می خواهید اطلاعات DDNS/NOIP را وارد کنید یا با استفاده از IP متصل شوید این کادر را علامت بزنید.

پس از تکمیل ، روی “OK” کلیک کنید. اگر جزئیات درست و پذیرفته شده باشد ، به صفحه قبلی باز می گردید.

6) اکنون می توانید دوربین های جداگانه را با انتخاب آنها تحت نام دستگاه جدید ایجاد شده مشاهده کنید. همچنین می توانید با کلیک روی “شروع پیش نمایش” در پایین این صفحه ، همه دوربین ها را مشاهده کنید.آیا می خواهید سیستم دوربین مدار بسته خود را ارتقا دهید؟ما متخصصان دوربین مداربسته هوش مصنوعی هستیم و به مشتریان کمک می کنیم تا سیستم های دوربین مدار بسته خود را ارتقاء دهند و شامل هوش مصنوعی شوند.

 می خواهید سیستم دوربین مدار بسته خود را ارتقا دهید؟

ما متخصصان دوربین مداربسته هوش مصنوعی هستیم و به مشتریان کمک می کنیم تا سیستم های دوربین مدار بسته خود را ارتقاء دهند و شامل هوش مصنوعی شوند.  

افزودن هوش مصنوعی (AI) به دوربین مداربسته شما تصاویر “گنگ” را به تصاویر “هوشمند” تبدیل می کند – به شما کمک می کند x10 را از دوربین مداربسته خود خارج کنید. به عنوان مثال ، هشدارهای “تشخیص حرکت” را اضافه کنید تا تشخیص دهید آیا کسی خارج از دارایی شما وجود دارد. هشدارهای “حرکت اجسام” برای تشخیص سرقت یک شی (به عنوان مثال دوچرخه / وسیله نقلیه) ؛ “تشخیص چهره” برای شناسایی افرادی که وارد ملک شما شده اند.

ما می توانیم سیستم های دوربین مدار بسته قدیمی را با AI ارتقا دهیم یا سیستم های جدیدی را نصب کنیم. برای اطلاعات بیشتر فیلم زیر را تماشا کنید. به به

https://youtube.com/watch?v=ihN44PjewTs%26nbsp%3B

Electrogostar
ارسال دیدگاه