نحوه ی فعال سازی دید در شب استارلایت در دی وی ارهای داهوا

راهنمای فعال سازی دید در شب رنگی دوربینهای استارلایت در دستگاه های داهوا

دوربینهای استارلایت داهوا قادر هستند که در تاریکی و در کمترین نور هم تصاویر رنگی تولید کنند، اما برای این کار باید حالت شب را روی رنگی گذاشته که در این صورت IR دوربین غیر فعال میشود تا دوربین بتواند با جذب نور طبیعی موجود در محیط، تصویر رنگی تولید کند. در اینجا به شما میگوییم که چگونه حالت شب (Night Mode) را روی رنگی (Color)  بگذارید.

۱- ابتدا روی تصویر دوربین مورد نظر ۲ بار کلیک کنید تا بزرگ شود.

۲- سپس روی تصویر کلیک راست کرده و روی PTZ کلیک کنید تا پنجره کنترل PTZ باز شود.

۳- در پنجره کنترل PTZ، روی فلش کوچک سمت راست پنجره کلیک کنید تا بقیه گزینه ها نمایش داده شود.

۴- در این پنجره روی آیکون دوربین کلیک کنید تا پنجره کنترل کواکسیال باز شود.

۵- حال روی گزینه Enter کلیک کنید تا OSD منوی دوربین باز شود.

۶- اکنون با استفاده از کلیدهای کنترلی، داخل منوی دوربین حرکت کرده و فلش سفید رنگ را روی گزینه Next قرار داده و روی Enter کلیک کنید تا به صفحه دوم منوی دوربین منتقل شوید.

۷- در این پنجره گزینه Night Mode را مشاهده میکنید، با کلیدهای چپ و راست کنترلی، آن را روی حالت Color قرار دهید. سپس با کلیدهای بالا و پایین، فلش سفید را روی Back قرار داده و روی Enter کلیک کنید تا به صفحه قبلی بازگردید.

۸- اکنون فلش سفید را روی Exit قرار دهید و با استفاده از کلیدهای چپ و راست کنترل، فلش سفید را روی Save قرار دهید، اکنون روی Enter کلیک کنید تا تنظیمات ذخیره شوند، پس از ذخیره کردن تنظیمات، با استفاده از کلیدهای چپ و راست کنترل، فلش سفید را روی Exit قرار داده و روی Enter کلیک کنید تا منوی دوربین بسته شود.

با انجام عملیات بالا، دوربین شما به حالت دید در شب رنگی درآمده و در تاریکی و در کمترین نور نیز تصویر رنگی تولید میکند

Electrogostar
ارسال دیدگاه