نحوه ی ست کردن ریموت درب کرکره اسمارت

آموزش لرن ریموت درب کرکره اسمارت توسط تیم نصابان شرکت الکتروگستربوشهر

برای کددهی ریموت به درب کرکره ای چه کاری باید انجام داد؟

اگر در کار نصب درب های کرکره ای هستید ومیخواهید ریموت را به درب کدهی کنید ویا اینکه کلا تمایل دارید که چگونه میتوان ریموت را به درب های کرکره ای کد داد.دراین مقاله تیم پشتیبانی شرکت الکتروگستربوشهر روش کددادن ریموت به درب را یاد خواهید گرفت.

اصولا ست کردن ریموت به درب های کرکره ای به 2صورت میباشد:

1-کددهی از طریق کلید لرن بر روی برد درب

2-کددهی ریموت از طریق دیپ سویچ های ریموت وبرد

1-کددهی از طریق کلید لرن بر روی برد درب

برای کد دهی ریموت به درب باید ابتدا درب برد رسیور را که اصولا کنار کرکره نصب است باز کرد.و وقتی درب برد را باز کردید کلیدی به نام LERNویاcodeرا پیدا کنید.وبعد کلید را2 ثانیه فشار داده ورها کنید.یک چراغ LEDکوچکی در داخل برد روشن میشودو بعد کلید روی ریموت را 2ثانیه فشار داده و رها نمایید، چراغ LED روی برد شروع به چشمک زدن میکند و کد دهی ریموت را اعلام میکند.هرتعداد که ریموت داشتید میتوانید به همین طریق ریموت ها را به درب کد دهی نمایید.

حذف ریموت ها

اگر یک زمانی یکی از ریموت ها گم شد وشما میخواستید ریموتها را حذف کنید به این صورت باید عمل کنید:

کلید LERNبرروی برد فشار داده وبه مدت 10ثانیه نگه دارید.وبعد از10 ثانیه رها نمایید.در این صورت کلیه ریموت ها به درب حذف خواهندشد.برای کددهی دوباره مانند مراحل قبل عمل نمایید.

2-کددهی ریموت با استفاده از کلیدهای دیپ سویچ

این نوع ریموت اصولا در کرکرهای برقی موتور ساید کاربرد دارد.برای ست کردن این نوع ریموت به درب ابتدا باید درب ریموت را باز کرد.برای باز کردن ریموت باید از پشت ریموت پیچ های ریزی وجود دارد که با پیچ گوشتی ریز آن پیچ ها را باز کرد تا برد ریموت دیده شود.بر روی برد ریموت 8 عدد کلید ریز وجود دارد که به آنها دیپ سویچ گفته میشود،که هر کدام از آنها را میتوان در 3وضعیت تنظیم کرد(بالا-پایین-وسط).

برای ست کردن ریموت به درب،ابتدا باید دیپ سویچ ها که برروی برد قرار دارد به حالتی که تمایل داسشتید قراردهید و بعد دورباره همین ترتیبی که برای ریموت انجام دادید برروی برد درب هم انجام دهید.دراین صورت ریموت به درب کددهی میشود.

حذف ریموت ها

برای حذف ریموت مورد نظر کافی است ریموت های که دارید دیپ سویچ های آنها را تغیر دهید

Electrogostar
ارسال دیدگاه