نحوه ی کار با خودکار دوربین دار 2k مدل Eg-PenCctv2001K

spy pen cctv2k eggard

خودکار دوربین دار هوشمند ایجی گارد

جهت اطلاع کامل از محصول روی لینک زیر کلیک کنید:

خودکار هوشمند دوربین دار 2k ایجی گارد-ضبط فیلم2k،صدا وعکسبرداری 1080p -مدل EG-PenCctv2001k – شرکت الکتروگستر بوشهر (egbu.ir)

نحوه استفاده از خودکار دوربین دار

1- دوربین ، خودکار دوربیندار را در جایی قرار دهید که دید کامل و واضح ، و دسترسی به صوتی که می خواهید ضبط کنید را داشته باشد.
2- دکمه روشن و خاموش دستگاه که در بالای خودکار تعبیه شده است را به مدت 5 ثانیه فشار دهید.
3- پس از 5 ثانیه ال ای دی خودکار دوربین دار ،به رنگ سبز در می آید و چشمک می زند. تا نشان دهد که فرایند ضبط شروع شده است.
4- هنگام ضبط ، ممکن است بخواهید بخش هایی از فیلم را در حافظه کارت SD ذخیره کنید.
5- برای ذخیره دکمه روشن و خاموش روی خودکار را فشار دهید. لطفا توجه داشته باشید که طول پرونده ضبط شده بر زمان صرفه جویی تأثیر می گذارد. با اتمام ذخیره ، LED به رنگ زرد تبدیل می شود.
6- شما می توانید با فشار دادن دکمه روشن و خاموش ، فرایند ضبط را از سر بگیرید. LED وضعیت دستگاه دوباره به رنگ سبز چشمک می زند تا نشان دهد که دوباره شروع به ضبط کرده است.

توجه: اگر دکمه روشن و خاموش را به مدت 5 ثانیه فشار دهید و چراغ LED، چهار مرتبه چشمک زد ، این نشان دهنده این است که حافظه پر شده است.

7- لطفا توجه داشته باشید که این قلم حافظه داخلی ندارد. شما باید خودتان یک کارت SD بصورت جداگانه تهیه نمایید ، در صورتی که از قبل کارت حافظه دارید ، تفاوتی ایجاد نمی کند و شما می توانید از آن کارت حافظه نیز استفاده نمایید.

شارژ

در کنار دکمه روشن ، خاموش سوکت شارژ و سوکت مموری sd را مشاهده می کنید.

امکانات ویژه ی خودکار دوربین دار ایجی گارد

امکانات خودکار هوشمند ایجی گارد : از خودکار دوربین دار Eg-PenCctv2001k می توان به عنوان وبکم برای کامپیوتر نیز استفاده کرد .این خودکار دوربین دار کوچک مجهز به میکروفن داخلی است که امکان ضبط صدا را نیز به شما خواهد داد. خودکار دوربین دار Eg-PenCctv2001k دارای باتری لیتیومی است و

زمان بندی شارژ و مدت زمان باطری خودکار دوربین دار

زمان دشارژ شدن باتری ۱/۳۰ الی ۲ ساعت فیلمبرداری است و مدت زمان شارژ با کامپیوتر ۳ ساعت است.

سازگاری خودکار دوبین دار ایجی گارد :

این قلم الکترونیکی سازگار با سیستم عامل‌های WINDOS98/98SE/ME/2000XP/MAC OS/LINUS است و به طور خودکار سیستم عامل را تشخیص می‌دهد سپس درایو مناسب را نصب می‌کند و نیازی به نصب دستی نیست.

نحوه ی تنظیم تاریخ و ساعت خودکار هوشمند ایجی گارد

برای تنظیم تاریخ و ز مان هنگام اتصال به کامپپیوتر یک فایل txt خواهید دید روی آن کلیک کنید و تاریخ و زمان آن را ویرایش کنید و سپس ذخیره کنید.

نحوه ی تنظیم فیلمبرداری هوشمند ایجی گارد :

فیلمبرداری در خودکار دوربین دار Eg-PenCctv2001k به دو حالت فعال خواهد شد . فیلمبرداری را یا به صورت دستی شروع کرده و یا از سنسور تشخیص حرکت در حالت standby استفاده کنید تا در مواقعی که شما نباشید بتواند فیلمبرداری کند. از این قابلیت می‌توان برای مکان‌های شخصی مثل اتاق کودک، دفتر کار و … استفاده کرد و مراقب امنیت آنجا بود.

Electrogostar
دیدگاه کاربران
۱ دیدگاه
ارسال دیدگاه